Peyzaj Proje Uygulama

peyzaj proje uygulama - izmir peyzaj proje uygulama peyzaj proje - Peyzaj Proje Uygulama

Yaşam kalitesini artırmak ve konforlu bir alan sunmak adına peyzaj uygulamalarımızı, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda uyguluyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile peyzaj proje uygulama konusunda sizlere sunduğumuz hizmetleri büyük bir titizlikte gerçekleştiriyoruz.

Çalışmalarımız

Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile değerli müşterilerimizin yaşam alanlarını güzelleştirmeye devam ediyoruz. Kentsel bir yaşam tarzı haline gelen peyzaj uygulamalarımızda, yüksek teknoloji ile üretilmiş makinalar, sistemler ve materyaller kullanıyoruz.

  • Peyzaj proje tasarım hizmeti
  • Bağ, bahçe ve arazi ilaçlama
  • Çim biçime, ekim ve bakım hizmeti
  • Hazır çim ekim hizmeti
  • Çim tohumu ekim hizmeti
  • Ağaç budama hizmeti
  • Havuz bakımı hizmeti
  • Bobcat kiralama hizmeti
  • Otomatik sulama sistemleri kurulum hizmeti

Kullandığımız her malzemenin kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Çim tohumları, ilaçlama malzemeleri ve çiçek düzenleme konusunda kullandığımız doğal taşlar, tohumlar ve kaliteli çiçekler ile hak ettiğiniz doğal yaşamı, kullanımınıza sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ürünlerimiz

Hizmetlerimizi uygularken kendi ürünlerimizi kullanıyoruz. Ağaç satışlarımız ve çocuklar için bahçenize uyguladığımız oyun parklarını dilediğiniz alana yerleştiriyoruz.

Peyzaj Proje Uygulama Nasıl Yapılır?

Müşterilerin talebine göre yepyeni projeler hazırlıyoruz ve uygulamaya geçiyoruz. Hazırlık aşamalarında kullanacağımız her bir malzeme ve materyali tek tek listemize ekliyoruz. Proje bazında yapılacak uygulamamızda yapılacak her çalışma önceden belirleniyor. Müşterilerimizin yapılacak olan projeye onay vermesi halinde, teslim sürelerine riayet ederek projemizi eksiksiz tamamlıyoruz.

Yapılacak işlemler arasında bahçe düzenleme alanına isteğinize göre otomatik sulama sistemi kuruyoruz. Aynı zamanda tamamen doğal bir görünüme kavuşmak adına doğal taşlar ile ufak dokunuşlar yapıyoruz.

peyzaj proje uygulama - izmir peyzaj proje uygulama peyzaj proje uygulama - Peyzaj Proje Uygulama

Peyzaj Proje Uygulama Avantajı Nedir?

Peyzaj uygulama tamamen sizleri doğal güzelliklere kavuşturma, estetik görünüm, konfor, hijyen ve yaşam kalitenizi artırma amaçlı yapılan çalışmalardır. Proje bazlı çalışmalarımızda, dilediğiniz şekilde teslim ettiğiniz yaşam alanınızı, titizlikle işleyerek anahtar teslim yapıyoruz.

Peyzaj Proje Bahçe Düzenleme Uygulaması

Bahçe düzenleme konusunda öncelikle sizlerin bulunduğu alana gelerek ücretsiz keşif yapıyoruz. Bahçenizde bulunan meyve, sebze ağaçları, çiçekler ve ağaçlar var ise ilaçlama uygulaması ve budama işlemleri gerçekleştiriyoruz. Zemini kaliteli çim tohumları ile serpme yöntemiyle ya da hazır çim kullanarak kaplıyoruz. Bahçenizde bulunan havuzunuzun gerekli dezenfekte bakımlarını yapıyoruz.

Dilerseniz ürünlerimiz arasında bulunan ağaçlarımızdan seçim yaparak bahçenize yeni ağaçlar dikiyoruz. Bahçenizin temiz, hijyenik ve haşerelerden uzak olması adına ilaçlama işlemine geçiyoruz. Zemine uygulanacak olan çimlerde belirli alanlara talebinize göre yapay şelale ya da yapay göl gibi çalışmalar yapıyoruz.

Bahçenizin düzenli ve yeterli olarak sulanması adına otomatik sulama sistemimizi bahçenize yerleştiriyoruz. Saksı çiçekleri kullandığımız alana; podima, dolamit, andezit taşları gibi birçok doğal taş uygulaması yapılır.

Bahçenizin belirli bölmesine çocuklarınız için uygun bir oyun parkı alanı talep edebiliyorsunuz. Ürünlerimiz arasında bulunan çocuk parkları, oyun alanları ile çocuklarınız daha güvende olacak. Gözünüzün önünde ve doğada oyun oynamanın keyfini yaşayacaklar.

Peyzaj Proje Çim Ekimi ve Bakım Hizmeti

Bahçenizdeki zeminin uygun hale getirilmesinden sonra çim tohumu uygulaması yapıyoruz. Serpme yöntemiyle diktiğimiz tohumlar kısa sürede verimli oluyor ve bahçeniz yemyeşil doğaya kavuşuyor. Çim ekmek için kullandığımız özel çim tohumlarımız son derece kaliteli malzemeler arasındadır.

Bu malzemelerin düzenli ekilmesi adına yüksek teknoloji ile üretilen cihazlar ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bahçenizin sulanması adına personel çalıştırmanıza gerek kalmayacak olan otomatik sulama sistemimiz ile tasarruf yapacaksınız. Zaman dilimini kendi ayarlayan cihaz, yağmurlu zamanlarda sulamayı otomatik olarak kapatır ve su israfının önüne geçer. Mevcut çimlerinizin ise verimli kalması adına düzenli bakımlarını yapıyoruz.