Bobcat Kiralama

bobcat kiralama - izmir bobcat kiralama bobcat kiralama hizmeti - Bobcat Kiralama

İnşaat alanlarında yapılan çalışmalarda teknik cihazların kullanılması, işin yapılış süresini kısaltacak ve daha güvenli yapılmasını sağlayacaktır. İnşaat alanlarında ve peyzaj çalışmalarında bobcat kullanmak en iyi seçeneklerden birisidir. Bobcat kiralama yaparak, dar alanlarda daha seri ve güçlü çalışmalar yapabilirsiniz. Kiralama yönteminin kullanılması, makine temini için hem zaman hem de maliyet açısından avantaj sağlayacaktır. Kiralama işlemlerinde kullanım süresi boyunca maliyetler sabitlenebilmekte ve aylık olarak yapılacak olan ödemeler, firmaların işlerini kolaylaştıracaktır.

Bobcat Nedir?

Bobcat, mini yükleyiciler olarak bilinen iş makinalarıdır. Bina içerisinde, dar alanlarda, temel kazma, doldurma, yükleme, serme gibi işlerde kullanılabilmektedir. Farklı sektörlerde birçok işlemin yapılabilmesi için tercih edilen iş makinelerinden birisidir.

Öncü peyzaj firması olarak, hizmetlerimiz arasında bobcat makineleri kiralama hizmetleri de bulunmaktadır. Mini yükleyici makinelerimiz, 2.5 ton ile 4 ton arasında yük kaldırabilmekte ve taşıyabilmektedir. Daha çok kargo merkezlerinde yükleme işlemleri için firmamızdan kiralama yapılmaktadır.

Bobcat Kiralamanın Avantaları

Kargo hizmetlerinde ya da çeşitli inşaat alanlarında, dar bölgelerde iş yapabilmek için bobcat kullanılmaktadır. Firmalar, uygun kiralama fiyatları ile bu makineleri kullanarak bütçelerini daha dengeli kullanabilmektedir. Kiralama işlemlerinin sağladığı avantajlar şunlardır.

 • Firmalar, bobcat almak için yüksek oranlı bütçe ayırmaktan kurtulur.
 • Firmalar, kiralama yaparak toplu ödeme yapmazlar ve sermayeleri ile farklı alanlarda yatırımlar yapabilirler.
 • Kiralama işlemlerinde, firmalara aylık fatura kesiyoruz. Bu faturaları gider olarak gösterebiliyorlar.
 • Bobcatler için servis bakım işlemlerinden kiralayan firma değil, biz sorumluyuz.
 • Bobcatleri operatörleri ile birlikte kiralayan şirket, personel sigorta, maaş ödemesi yapmaz sadece kiralama bedelini öder.

Bobcat ihtiyacı olan firmalar kiralama yöntemini seçtiklerinde, birçok mali avantaj sağlamış olacaklardır. Firmamız, tüm sektörlere yapılacak iş durumuna göre kiralama hizmeti sunuyor.

bobcat kiralama - izmir bobcat kiralama bobcat kiralama 1024x536 - Bobcat Kiralama

Hizmet Seçeneklerimiz

İzmir Öncü Peyzaj firması olarak, birçok alanda hizmet vermeye çalışıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin tamamını oncupeyzaj.com sitemizde gösteriyoruz. Sitemizde, yer verdiğimiz hizmet başlıklarımız şunlardır.

 • Peyzaj bahçe bakım,
 • Bobcat kiralama,
 • Mini kazıcı ve kırıcı kiralama,
 • Havuz bakımı,
 • Sulama sistemleri montajı,
 • Ağaç budama,
 • Bahçe ilaçlama,
 • Taş döşeme,
 • Peyzaj proje tasarımları,

Sitemizi ziyaret ederek, sunduğumuz hizmetlerin neler olduğunu, hizmet içeriklerini görebilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Peyzaj Bahçe Bakımı

Bina çevreleri, park ve bahçelerin daha düzenli ve kullanışlı olması için uzmanlarımız peyzaj projeleri geliştirmektedir. Firmamıza yapılan peyzaj bahçe bakımı taleplerine göre hazırladığımız projeleri onaylandıktan sonra uygulama aşamasına geçiyoruz. Tüm teknik ekipmanlarımız ve personellerimizle, doğal yapıya uygun, insanların rahatlıkla kullanabilecekleri, bahçe düzenlemelerini yapıyoruz. Sahip olduğumuz, bobcatler ile bahçelerin en uç köşelerinde kazı, düzeltme ya da taş taşıma gibi işlemleri rahatlıkla yapabiliyoruz.

Kiralama Hizmetlerimiz

Birçok firma kısa süreli işleri için büyük sermayeler ile makine olmak yerine kiralama işlemlerini tercih etmektedir. Bizler, bobcat, mini kırıcı, mini kazıcı makinaları kiralama hizmetlerimiz ile tüm sektörlerdeki firmalara yardımcı oluyoruz. Kiralamalarımız, aylık olarak yapılmaktadır.

Her kiralama hizmeti için firmalara aylık fatura kesiyoruz. Firmalar, bünyelerinde, makineleri kullanacak operatör olmadığında, operatörlü kiralama seçenekleri sunuyoruz. Bu seçenekler, firmalar için daha avantajlı olmaktadır. Makineyi kullanan operatör için maaş, sigorta, ikramiye ödemeleri yapmıyorlar. Kiralama sözleşmesinde, belirtilen aylık ücreti ödüyorlar.

Bahçe Düzenlemesi

İnsanların kendilerini daha huzurlu hissettikleri yerler bahçelerdir. Bahçelerin düzenlemesi ne kadar planlı ve düzenli olursa, o kadar kullanışlı olacaktır. Öncü peyzaj olarak tüm bahçe düzenleme, çim ekme, hazır çim serme, taş döşeme, çim bakımı, ağaç budama gibi işlemler, alanında uzman ekiplerimiz ile zamanında ve kurallara uygun olarak yapılmaktadır.