Çalılar

bahçelerde Çalı dekorasyonu - izmir calilar cali peyzaj uygulamasi 1024x768 - Çalılar

Dört mevsim yeşil kalabilen Çiçekli veya çiçeksiz bodur bitkilere çalı denir. Firmamız bünyesinde çalılar grubunda bir çok çeşidimiz bulunmaktadır. Firmamız bünyesindeki çalı çeşitleri ile çeşitli mekanları süsleme olanağı sunuyoruz. Çalılarımızı kullanabileceğiniz başlıca mekanlar şunlardır;

 • İşyerlerinde iç dekor olarak
 • İşyerlerinde dış dekor olarak
 • Alışveriş mekanlarında süsleme amaçlı
 • Ofislerde
 • Park ve bahçe peyzaj çalışmalarında
 • Yol süsleme çalışmalarında
 • Kafe, restaurant tarzı mekanlarda

Ürününlerimizi kullanabilirsiniz. Ürün yelpazemiz geniş olduğu için her mekana hitap edebiliyoruz.

İş Yerlerinde İç Dekor

Firmamız Çiçekli ve çiçeksiz çalılar grubunu bulundurduğu için iş yerlerinin ihtiyacı olan iç süsleme ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor. Ayrıca iç mekanlara uygun bodur çalılar da ürün yelpazemiz içerisinde bulunmaktadır.

Dış Dekor

Yürüyüş yolu, kamelya gibi dış mekan bileşenlerinin süslenmesi ve güzel görünümü için gerekli çalılar grubunu firmamız olarak karşılıyoruz. Yürüyüş yolu boyunca çift taraflı ekilebilir çalı çeşitleri üretiyoruz. Ayrıca çiçeksiz ve dört mevsim canlı yeşilliği sayesinde ilgi çekebilecek ürünlerimiz mevcut.

Alışveriş Merkezleri İçin

Büyüklüğü ne olursa olsun her türlü alışveriş merkezine hitap edecek çalı çeşitlerimiz mevcuttur. Mekan içi büyük havuz süslemesi veya lavaboların bir bahçe görünümde gözükmesini sağlamak amacında ürünlerimiz mevcut. Çiçekli çalılarımız ile mekanların içinin ve dışının peyzaj çalışmalarını yapmaktayız. Bunların dışında alışveriş mekanlarının bahçe düzenlemesini de yapıyoruz.

Ofisler

Tüm ofis çeşitlerine peyzaj hizmeti veriyoruz. Çiçekli ve çiçeksiz ürünlerimiz ile ofislerin havasını değiştirerek müşterilerin kendilerini huzurlu ve sıcak bir ortamda hissetmesini sağlıyoruz.

bahçelerde Çalı dekorasyonu - izmir calilar calilar - Çalılar

Park ve Bahçe Peyzaj İşleri

Park ve bahçe gibi halka açık alanların peyzaj çalışması da firmamız bünyesinde verdiğimiz hizmetler arasında bulunuyor. Süsleme amaçlı ve dekor amaçlı her türlü bitki çeşidi ihtiyacını firmamız olarak karşılamaktayız. Ayrıca peyzaj işlerinde deneyimli çalışanlarımız ile her kesimin isteğine uygun biçimde Park ve bahçe peyzaj çalışmalarını yapıyoruz.

Yol Süsleme

Yürüyüş yolu, bağlantı yolları, oto yollar ve orta refüj çalışmalarını firmamız bünyesindeki deneyimli ekiplerimiz ile yapıyoruz. Yol çimlendirme çalışmaları, çiçeksiz ve çiçekli çalı ekimleri ile yolların doğal bir güzelliğe sahip olmasını sağlıyoruz. Ayrıca oto yollarda ses yalıtımını sağlayacak özellikte bitkiler kullanarak ses kirliliğinin de engellenmesini sağlamış oluyoruz.

Kafe Tarzı Mekanlarda

Özellikle çiçekli ve göze hoş gelen çalı grubu bitkilerimiz ile kapalı eğlence mekanlarında iddialıyız. Ürünlerimiz müşterilerin de ilgisini ve merakını çekecek güzellik ve çeşitte olduğu için peyzaj ve süsleme için oldukça başarılı ürünlerdir. Masa üstü, pencere kenarı, dumanlı alanlar için, koridor tipi gibi bir çok alana uyumlu çeşitlerimiz firmamız bünyesinde bulunuyor.

Yukarıda da açıklamasını yaptığımız tüm bu alanlar için geniş ürün yelpazesi gerekiyor. Firmamız tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek ürün yelpazesine sahiptir. Ayrıca bunun dışındaki pek çok alanın peyzaj işleri de firmamız tarafından yapılmaktadır.

Çalılar ile yapılan işlemlerin dışında da firma olarak verdiğimiz bazı hizmetler ise şöyledir;

 • Ağaç budama
 • Bahçe ilaçlama
 • Peyzaj proje tasarım
 • Çim biçimi ve bakımı

Firmamız bu hizmetleri her kesime hitap edecek şekilde vermektedir. Ağaçların zamanında budaması ile ağaç ve meyve kalitesini artırıyoruz. Bahçe ilaçlama hizmetimiz ile zararlılara karşı bahçenizi sizin için koruyoruz. Çim biçimi ve bakımı ile çimlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Ayrıca belirli aralıklarla çimlerin durumunu kontrol ederek korunmasına yardımcı oluyoruz. Peyzaj tasarımlarımız ile istediğiniz her alanı hayal ettiğiniz şekile dönüştürüyoruz. Siz isteyin firmamız fazlasını yapsın.