Peyzaj Proje Tasarım

- izmir  peyzaj proje - Peyzaj Proje Tasarım

Yaşam alanınızı güzelleştirmek adına en yaratıcı peyzaj proje tasarım hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Peyzaj proje bazlı gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda en önem verdiğimiz husus yaşam kalitenizi yükseltmektir. İhtiyaçlarınızı dikkate alarak, yılların getirdiği tecrübe ve deneyimlerimizle sizlere alternatifler sunuyoruz. İçinize sinen, en beğendiğiniz projeyi yaşam alanınıza uyguluyoruz. Doğal görünüme kavuşan yaşam alanınız sizlere mutluluk veriyor.

Peyzaj Proje Tasarım Malzemeleri

Peyzaj projelerimiz yaratıcı ve isteklerinize karşı sınır tanımayan yapıdadır. Kullanılan malzemelerin bazı özellikleri taşımasına özen gösteriyoruz. Estetik, konforlu ve yemyeşil alanlara kavuşmanız adına her detayı düşünüyoruz.

Malzemelerimiz;

  • Dayanıklı
  • Doğal
  • Kaliteli
  • A sınıfı
  • Yüksek teknolojik ürünler
  • Düşük maliyetli
  • Kullanışlı
  • Tasarruflu

Malzeme özellikleri ne kadar tasarruflu, doğal ve estetik olursa, ortaya o denli güzel bir yaşam alanı çıkmaktadır. Kullandığımız tohum kalitesinden, sulama sistemlerine kadar uygulama öncesi ve sonrası sizlere kolaylık sağlayacak çözümler sunuyoruz.

Peyzaj Proje Tasarımı Uygulama Alanlarımız

Uygulama alanımız geniş bir talebe hitap etmektedir. Kurum, kuruluş, firma, müstakil yapılar, site alanları, park, arazi, bağ gibi yeşil alanın olduğu her alanda düzenleme yapıyoruz. Hastane bahçesi ya da tesis alanlarına gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile daha düzenli ve estetik bir görünüm sağlanıyor.

- izmir  peyzaj proje tasarim - Peyzaj Proje Tasarım

Peyzaj Proje Tasarımında Çim Tohum Ekim

Proje kapsamında yapacağımız işlemler arasında çimlendirme adına yapılacak olan tohum ekim işlemidir. Hydro seeding yöntemi, rulo çim ya da elle tohumlama yöntemi kullandığımız çim ekim işlemidir. Aynı zamanda çim bakım hizmetimiz ile mevcut çimlerinize bakım yapıyoruz. Ağaçlandırma hizmetimiz ile boş alanlara, ürünlerimiz arasında olan ağaçlardan dikim işlemi yapıyoruz. Saksı ve çiçek düzenleme hizmetimiz ile proje kapsamında dilediğiniz çiçekleri talep edebiliyorsunuz.

Peyzaj Proje Tasarımı Ayraç ve Bordür Kullanımı

Projemizde sizlere sunduğumuz hizmetlerin her biri özellikli malzemelerdir. Doğal taşlar, yürüyüş alanları, çim alan, havuz, oyun alanı, ağaç alanı gibi birçok alanı bordür ve ayraç malzemeleri kullanarak birbirinden ayırıyoruz. İşlemler birbirine karışmazken, alan estetik bir görünüm kazanır.

Peyzaj Proje Tasarımında Doğal Taş Kullanımı

Doğal taşlar uzun süreçler sonucu doğada oluşur. Doğal yaşam oluşturmayı amaçladığımız peyzaj proje tasarımlarımızda, doğal ürünlere yer vermemizin sebebi bu doğallığı bozmamaktır. Kullandığımız ürünler her zaman doğal ürünler, doğal renkler ya da doğal içeriklerden oluşur. Dolomit taş, polimer taş, traverten gibi çiçek süsleme, zemin ve duvar kaplamalarında kullandığımız ürünler farklılık gösterir.

Peyzaj Proje Tasarımı Otomatik Sulama

Peyzaj projelerimizi uyguladığımız alanlarda dikkat ettiğimiz hususlar arasında su tasarruf konusu vardır. Çim ve ağaçlandırmalarda düzenli olarak kullanılması gereken sulama için, ekstra personel ve su maliyetini en aza indirmenizi sağlıyoruz. Otomatik sulama sistemimizde personele ihtiyacınız yok. Dengeli, yeterli ve ihtiyaç kadar sulama yapan sistemler ile bahçeniz sürekli yeşil ve canlı kalacak. Yağmur yağdığında ise kendisini kapatarak gereksiz yere su akmasının önüne geçilecek.

Çim ekim işlemi sonrası özellikle sulamanın ne çok fazla ne de az olması gerekir. Özellikle hydro seeding özellikli çimlerde sulama ihtiyacı daha azdır. Malzeme yapısı ile nem tutucu özelliğe sahip olan çim ekim türü sayesinde nemli kalan çimlerin sulanma sıklığı azalacaktır. Dolayısıyla su masrafı azalırken, sürekli çim bakımı yaptırmanıza gerek kalmayacak.

Rulo çim ve el ile çim ekim hizmetimizde ise otomatik sulamaya her zaman ihtiyaç vardır. Otomatik sulama sistemi engebeli alanlarda da rahatlıkla kullanılır. Arazi şartlarına elverişli yapısıyla geniş açılı ve eşit miktarda sulama imkânı sağlar. Hizmetlerimizde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.