Bordür ve Ayraçlar

bordür - izmir bordur ve ayraclar bordur ve ayrac duzenleme 1024x576 - Bordür ve Ayraçlar

Bahçe düzenlemesinde, toprağı sert zeminden ayırmak, çim alanlarını sınırlandırmak, bitkilerin yerini belirlemek amacıyla kullandığımız hizmetlerimiz arasında bordür ve ayraçlar vardır. Daha düzenli ve estetik görünüm adına kullandığımız uygulamalar ile geçiş alanlarını düzenliyoruz. Bahçenizde bulunan oyun alanlarının, ağaçların, çiçeklerin, saksıların, geçiş alanlarının ayrılması ile doğal yaşamı beton bölmeden ayırarak, yeşil alanı korumanızı sağlıyoruz. Toprak alanında kullandığımız bu yöntem ile yabani otlar ve tohumların karışması engellenir.

Uygulama Alanlarımız

Uygulama alanımız oldukça geniş olup, bahçe düzenlemesi, kamuya açık yeşil alanların korunması, yapay doğal yaşamları, kurum bahçesi, hastane önü yeşil alanı gibi birçok alana uygulayarak koruyoruz. Peyzaj uygulamalarımızda estetiğin ön plana çıktığı her çalışma ayrı olarak güzelliğini korumalıdır. Bu nedenle kullandığımız bordürler ile bu alanların korunması amaçlanır. Ayraçların kullanımı daha çok çim alanların sınırlandırılması, çakıl alanlardan ayrıştırılması amacıyla uygulanan bir yöntemdir.

Bahçede Kullanım Alanı

Bahçenize uyguladığımız peyzaj projemizde birçok hizmet sunmaktayız. İhtiyacınıza uygun olarak tasarladığımız bahçenizin büyüklüğüne uygun olarak birçok işlem yapıyoruz. Bu işlem ve çalışmaların her biri, ayrı bir estetiğe ihtiyaç duymaktadır. Birbirine karışmadan yapılacak çalışma, görüntü olarak daha şık bir görsel sunacaktır.

bordür - izmir bordur ve ayraclar bordur ve ayraclar - Bordür ve Ayraçlar

Bahçe Düzenleme Hizmetlerimiz

Bahçe düzenlemesinde gerçekleştirdiğimiz hizmetler proje kapsamında ya da ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenmektedir. Bahçe alanınızın büyüklüğüne göre uyguladığımız hizmetler geniş bir yelpazede size sunulur.

Bunlar;

 • Bahçe çim ekimi
 • Ağaç dikimi
 • Ağaç budama ve bakım hizmeti
 • Çiçek dikim
 • Meyve ağacı dikim
 • Sebze dikim
 • Çakıl alan
 • Doğal taş düzenleme
 • Yürüyüş yolu
 • Havuz bakım
 • Saksı düzenleme
 • Çit uygulama
 • Oyun alanı

Bu hizmetlerimiz ile yapacağımız işlemlerde bordür ve ayraç kullanımı muhakkak uyguluyoruz. Çit alan ile sınırlanan bahçeniz, çim alanınızı, doğal taş alanını, oyun alanını, havuz alanını, çakıl taşı alanını, ağaç ve çiçek alanlarını tek tek ayırıyoruz.

Bordür ve Ayraç Faydaları

Bahçenizde yabani otların ya da tohumların büyümesini ve bahçenize karışmasını önlüyor Toprak zemini beton bölmeden ayırarak daha düzenli ve temiz bir alan sunuyoruz. Beton zeminin toprakla birleşmesi kötü bir görüntüye sebep olacağı gibi çamur oluşumunu hızlandırır ve basıldığında her yerin kirli görülmesine sebep olur. Ayraçlarla bu olumsuz durumun önüne geçilir. Her alan ve zeminde kullanıma uygun olduğu için engebeli alanlarda da kullanılmaktadır. Kolay bir şekilde plastik kazıklar ile monte edilen ayraç ve bordürler zemine sıkıca bağlıdır. Düz alanlarda ya da kavisli alanlarda kullanımı rahattır.

Bordür ve Ayraç Fiyatları

Kullanımı oldukça kolay ve yararlı olan bordür ve ayraç uygulamalarımızı genellikle proje kapsamında fiyata dahil etmekteyiz. Ayrı olarak yapılan fiyatlandırma ve talepte, ihtiyaç duyduğunuz alan tek tek tespit edilerek gerekli olan sınırlar belirlenir. Bahçe düzenlemesi, arazi, kamusal alan gibi birçok alternatife göre belirlenen fiyatlandırmalar, kullanılacak malzemeye göre belirlenmektedir. Peyzaj uygulamalarımızda gerçekleştirdiğimiz her iş yaşam kalitenizi artırmaya yönelik işlemlerdir.

Belirlenen her detay ayrı bir güzellik ile sizlere doğal yaşam sunar. Görsel olarak mutlu olabileceğiniz, kaliteli, yemyeşil alanlar ile istediğiniz hayatı gözünüzün önüne getireceksiniz. Peyzaj uygulamasında dikkat ettiğimiz hususlar arasında istedikleriniz, hayalleriniz ve ihtiyaçlarınız vardır. Görmek istediğiniz ne varsa her şeyi oluşturmak adına büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Sizlere bu konuda deneyim ve tecrübelerimizden yola çıkarak bazı önerilerde bulunuyoruz. Uygulamalarımızda en uygun maliyetle, yaşam alanınız üst kalitede sizlere sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Uygulama bitiminde yüzünüzde oluşan mutluluk ise paha biçilemez bir keyif veriyor. Sizler için gelişmeye daha fazla hizmet sunmaya devam ediyoruz.