Havuz Bakımı

havuz bakımı - izmir  havuz bakimi hizmeti - Havuz Bakımı

Havuzlar, özellikle arka bahçelerimizin ve ortak toplanma alanlarımızın, hem dekoratif hem de işlevsel unsurlarındandır. Dekoratif olan süs havuzlarının bakımları nispeten daha kolay olurken, standart havuzların bakımı ise biraz daha zordur. Fakat havuzun türü fark etmeksizin, havuz bakımı özenle ve dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Ancak bu şekilde havuzun temizliği ve görüntüsü en iyi şekle getirilebilir ve su sağlığı iyileştirilebilir.

Eğer sizde arka bahçenizde yer alan havuzun veya süs havuzunun bakımını yaptırmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizler için harıl harıl çalışan firmamız, havuzunuzun durumuna göre en iyi temizlik ve bakım işlemlerini gerçekleştirecek ve size en uygun fiyat avantajını sunacaktır.

Temizlik ve bakım hizmetlerinin yanı sıra birçok farklı konuda da hizmet veren firmamız, ayrıca bahçeniz ve havuzunuz ile ilgili ürünlerin satışını da gerçekleştirmektedir. Sizde bizi arayabilir ve ihtiyaç duyduğunuz ürünü yada hizmeti satın alabilirsiniz

Havuz Temizliği ve Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Havuz temizliği ve bakımı genel olarak iki ana başlıkta incelenmektedir. Bu başlıklardan ilki mekanik bakımdır. İkincisi ise kimyasal bakımdır ve her iki işlemde de daima profesyonel destek alınmalıdır. Ancak bu şekilde havuzun bakımı doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılabilir ve havuzun güvenliği sağlanabilir. Eğer sizinde havuzun bakım ve temizlik işlemlerine ihtiyaç duyuyorsa, bizimle iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Mekanik Bakım Nasıl Gerçekleştirilir?

Mekanik bakım işlemlerinde, havuzun mekanik aksamları kontrol edilmekte ve gerekli hallerde yenilenmektedir. Bu bakım çeşidinde ilk işlem, havuz duvarlarının ve sıvasının kontrolüdür. Kontrol sırasında karşılaşılan ufak Beylikdüzü escort sibez.com problemler dahi, bakım işlemleri kapsamında yenilenir.

Sıva kontrolünün ardından havuzun lamba ve ızgara kontrolleri gerçekleştirilir. Eğer varsa arızalı lambalar ve eskimiş ızgaralar yenilenir. En son olarak ise havuzun pompa ve diğer elektrik aksamları kontrol edilir. Tüm mekanik aksam elden geçirildikten sonra gerekli bakım ve değişim işlemleri yapılır. Tüm işlemlerin ardından diğer bakım türüne, yani kimyasal bakıma geçilir.

Kimyasal Bakım Nasıl Gerçekleştirilir?

Kimyasal bakım, havuzu kullanan kişilerin sağlığı için büyük önem taşır. Bu yüzden düzenli bir şekilde yapılması elzem olan bir işlemdir. Bu bakım çeşidinde özellikle suyun PH, GH ve diğer önemli değerleri ölçülür. Uygun olmayan değerleri düzenlemek için havuza, su düzenleyici kimyasallar eklenir. Böylelikle havuz suyu istenilen değerlere getirilir. Böylelikle havuzu kullananlar için herhangi bir sorun kalmaz.

havuz bakımı - izmir  havuz bakimi - Havuz Bakımı

Uygun Fiyat ve Güvenilir Hizmet

Sizlere en uygun fiyat ve en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız, çalışmalarını daima müşteri memnuniyeti çerçevesinde yürütüyor. Tüm bunlarla birlikte daima en iyi şekilde hizmet veren firmamız, ayrıca bünyesinde birçok hizmet barındırıyor. Sunduğu hizmetler ile tercih olunan firmamızı, sizde tercih edebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Profesyonel Ekip ile En İyisi

Alanında uzman ekibi ile hizmet veren firmamız, tüm projelerini en iyi şekilde ve en hızlı şekilde hallediyor. Her biri alanında eğitimli olan ve almak istediğiniz hizmet için en iyisini sunan personellerimiz, daima başarılı projeler üretiyor ve yürütüyor. Sizde, başta havuz temizliği ve bakımı olmak üzere birçok hizmeti bizden alabilir, ve diğer müşterilerimiz gibi memnun kalabilirsiniz.

Sizlere Sunduğumuz Diğer Hizmetler

Havuz temizliği ve bakımının yanı sıra birçok hizmet sunan firmamız, birçok kişi tarafından tercih ve tavsiye edilmektedir. Sunduğu hizmetleri daima en iyi şekilde yürüten firmamız, ayrıca en iyi fiyat garantisi ile de tercih olunmaktadır.

İşte firmamızın sizlere sunduğu diğer birkaç hizmet;

  • Ağaç budama,
  • Bahçe ilaçlama,
  • Bahçe peyzajı,
  • Taş döşeme.

Bunların yanı sıra çim havalandırma, budama ve farklı birçok hizmet daha sunan firmamız ile, sitemizde yer alan numara üzerinden iletişime geçebilirsiniz.