Peyzaj Proje Tasarım

peyzaj proje tasarım hizmetleri

Peyzaj proje tasarımı, kentsel çevremizde eşsiz ve rahatlatıcı yerler yaratmak için canlı unsurları ve dış mekan yapılarını içeren eşsiz bir alandır. Peyzaj mimarlarının sadece şekil ve renk için bir göze değil, tasarladıkları herhangi bir sitenin bakım gereksinimleri için bir takdire ihtiyaçları vardır.

İzmir Öncü Peyzaj ve Otomatik Sulama LTD. ŞTİ., geniş bir yelpazede peyzaj ve otomatik sulama proje tasarımı ve mimari çözümler sunmamız açısından geleneksel peyzaj mimarlığı firmalarından farklıdır. Küresel tasarım profesyonelleri ağımız mimarlar, serbest  mühendisler , teknik ressamlar ve peyzaj uzmanlarından oluşuyor. Özel tasarım bahçeler ve aydınlatma sunuyoruz ve hatta  dış mekan fikstürlerinin imalatını bile idare edebiliriz . Tamamen özelleştirilebilir serbest peyzaj hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. İster tasarımcı, ister peyzaj mimarı veya her ikisini birden arıyor olun, projenizin ihtiyaç duyduğu profesyonellere sahibiz. 

Şimdi bir teklif alın , sizi bugün bir peyzaj mimarı ile temasa geçirelim.

Peyzaj tasarımı ile eşsiz mekanlar yaratmak

Küresel ağımızdaki birinci sınıf peyzaj mimarları ve tasarımcılar herhangi bir projeyi üstlenmeye hazır. Tek evli yerleşim alanlarından ticari projelere ve devre mülklere kadar peyzaj tasarımı, iç tasarım kadar profesyonellerimiz için de önemlidir! İster Botanik bahçelerinden ilham alan bir villa ister Japon meditasyon bahçesi arıyorsanız, uzman peyzaj mimarlarımız, tasarımcılar ve teknik ressamlar, açık alanınızı gerçeğe dönüştürmek için beceri ve deneyime sahiptir.

İlk saha planları ve analizleri, sunum modelleri, tasarım planları ve 3D modelleme dahil bir dizi peyzaj tasarım hizmeti sunuyoruz. Geniş Peyzaj tasarım uzmanları ağımız her şeyi halletmeye hazır; başka hiçbir peyzaj tasarım şirketi aynı genişlikte Peyzaj hizmeti sunmuyor. Peyzaj tasarım uzmanı işe alma hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın!

Önde gelen tasarımcılarımızdan birinden . Profesyonellerimiz önceden var olan eskizlerden veya konseptlerden başlamaktan mutluluk duyuyorlar, çünkü hayallerinizin manzarasını tasarlamak için kare olandan sizinle çalışabilirler.