Panel Çit

Çit - izmir  panel cit nerelerde kullanilir - Panel Çit

Panel çit, çevre güvenliği için kullanılan ya da sınır belirleyici olarak da kullanılabilen etrafı çevrelemek için kullanılan demir parmaklıklı tel örgülere verilen isimdir. Görünümündeki estetik özelliği sayesinden birçok yerde birçok amaç için rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdendir.

Panel Çit Nedir? Ne İşe Yarar?

Panel Çitler; dekor amaçlı, arazide sınır yani hudut belirleyici olarak kullanılan demirden yapılmış çit örgüdür. Bahçe, park ya da iş yerlerinin etrafında da güvenlik için kullanılan panel çitler, oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Sahip oldukları estetik görüntü ve dayanıklılığı sayesinde her türlü tehlikelere karşı koruyucu biz özelliğe sahiptir. Doğal görünümlü yapısından dolayı dekoratif bir görüntü oluşturan panel çitler, hem kullanım açısından çok kolay olduğu için hem de simetrik yapısından dolayı çok tercih edilen bir tel örgü modelidir.

Bu çitler bahçe, arazi gibi yerlere direk toprağa sabitlendiği gibi duvar üzerine de sabitlenmektedir. Montajının çok sağlam yapılması, çitlerin sağlamlığını iki kat arttırmaktadır.

Panel Çit Nerelerde Kullanılır?

Panel çit kullanım alanları oldukça yaygındır. Peki nerelerde kullanılır;

  • Fabrikaların etrafını çevrelemek için kullanılır.
  • Sanayi Tesislerinde güvenlik amaçlı kullanılır.
  • Toplu konutlarda çevre güvenliği için ayrıca düzenli ve güzel bir görüntü oluşturması için kullanılmaktadır.
  • Sitelerin bahçeleri, çitlerle çevrilerek güvenlik oluşturulmaktadır.
  • Parklarda çocukların güvenliği için önemli bir yere sahip olan panel çitler, toprağa monte edildiği gibi duvara da montajı yapılarak park güvenliği sağlanmaktadır.
  • Bahçe etrafını çevreleme de kullanılır.
  • Hayvancılıkla uğraşan kişiler de ahır, mandıra gibi yerlerin bahçelerini çitlerle çevirerek hayvanların güvenliğini ve rahat hareket etmesini sağlamaktadır.
  • Tarımla uğraşan çiftçiler, arazilerini her türlü yabani hayvanlardan korumak için koruyucu set olarak kullanırlar ve sınır belirlemek için de panel çitler tercih edilmektedir.
Çit - izmir  panel cit - Panel Çit

Panel Çitlerin Özellikleri Nelerdir?

Panel çit, kolay bir şekilde montaj edilen bir üründür. Telin üzeri güvenli boyayla kaplanmış, her alana uygun güvenli çitler-dendir. Her türlü ortama ve zemine rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Dış darbelere karşı dayanıklıdır. Yabani hayvanlara karşı da en etkin koruma yöntemlerinden biridir.

İzmir Peyzaj’ın Ürünleri Nelerdir?

Panel çit, farklı özelliklere sahip ve kullanım alanı geniş olan ürün yelpazemiz içerisinde yer almaktadır. Panel çitler dışında birçok ürünlerimizde bulunmaktadır. Doğanın nefesi olan ağaçlar, bizim için değerli ürünlerden biridir. Ağaç satışlarımızla, müşterilerimizin ağaca olan sevgisini birleştiriyoruz. Ağaç satışımızı en güvenilir şekilde yerine getirmek suretiyle müşterilerimize sağlıklı bir şekilde ulaştırıyoruz.

Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğlence merkezlerinden biri olan park ve bahçe düzenlemelerini, çocuklarımızın sağlıklı ve huzurlu vakit geçirebilmeleri açısından en ince ayrıntısına kadar düşünerek yerine getirmekteyiz.

Bahçelerin toprağı da bizden gelsin. En verimli ve en sağlıklı bahçe topraklarınızı sizlere biz temin ediyoruz. Bahçe toprakları yanında çim tohumu hizmetimizde bulunmaktadır. Hazır rulo çimler sayesinde de çimlenme derdinize son veriyoruz. Her türlü sulama malzemesiyle, damla sulama sistemiyle bahçelerinizi şenlendiriyoruz.

Son zamanların en çok tercih edilen ürünlerinden biri süs havuzlarıdır. Her türlü süs havuzların yapımını ve montajını en güvenilir, en sağlıklı şekilde yerine getirmek üzere biz üstleniyoruz.

İzmir Peyzaj’ın Hizmetleri Nelerdir?

İzmir Peyzaj olarak birçok kaliteli hizmete imza atmaktayız. Panel çit hizmetlerinin yanı sıra her türlü dikey bahçe sistemlerimizle de hizmet vermekteyiz. Her türlü bahçe ilaçlama, Çim tohumu ekme, çim rulo serme, çim biçme ve bakım işlemleri, ağaç taşıma ve ağaç budama, evinizi ve bahçenizi güzelleştirmek için yosun duvar ve her türlü süs havuz bakımlarını yapmak; İzmir Peyzaj olarak bizim işimizdir.