Mini Kazıcı, Kırıcı Kiralama

kırıcı kiralama - izmir  mini kazici 1024x682 - Mini Kazıcı, Kırıcı Kiralama

Bahçe işleri gibi incelik isteyen ve küçük araçlarla yapılacak işleriniz için firmamız tarafından sunulan mini kazıcı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Mini kazıcı araçlarımız, büyük araçların giremediği yerlere kolaylıkla girerek işlerinizi yapmanıza yardımcı olur.

Firmamız bünyesinde bulunan çeşitli araçlar sayesinde her türlü ihtiyacınıza yardımcı olabiliriz. Taşlı ve zorlu alanlar için uygun fiyata kırıcı kiralama hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda mini Kazıcı kiralama hizmetide kiralama seçeneklerimiz arasında bulunuyor.

Firmamız sadece mini kazıcı ve kırıcı kiralama hizmeti vermemektedir. Firmamız tarafından verilen başlıca hizmetler şunlardır;

  • Peyzaj İşleri
  • Budama İşleri
  • Bahçe İlaçlama
  • Bahçe Bakımı
  • Çim Biçme İşleri
  • Çim Bakımı
  • Mini kazıcı
  • Kırıcı Kiralama

Firmamız tarafından sunulan hizmetler ile bahçe işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Peyzaj İşleri

Küçük dokunuşlar ile evinizin çevresini ve bahçesini bambaşka hale getirebiliriz. Bünyemizde bulunan profesyonel peyzaj ustaları ile farklı fikirler sunarak istediğiniz tasarımları sizler için oluştururuz. Süsleme işleri, çit yapımı, yürüyüş yolu yapımı, bitki duvarları gibi farklı çalışmalar yaparak bahçenizin çehresini değiştirebiliriz.

Budama İşleri

Zamanı gelmiş her türlü bitkinin budama hizmetini vermekteyiz. Budama konusunda deneyimli ekiplerimiz tarafından meyve ağaçlarınız, süs bitkileriniz kurallara uygun şekilde budanır. Budama işlerinde ağaçlara şekil verme işlerini de yapabiliriz. Bununla birlikte meyve ağaçların verimini artıracak şekilde budama yapıyoruz. Bununla birlikte her müşterimiz için oluşturduğumuz takip çizelgesi ile budama zamanları geldiğinde sizleri arayarak bilgi veriyoruz.

Bahçe İlaçlama ve Bakımı

Mevsimine göre ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Her türlü bitki haşeresi ve zararlılarına karşı firmamız ekipleri tarafından ilaçlama işleri yapılmaktadır. Ayrıca bahçe bakımları da firmamız tarafından verilen hizmetler arasındadır. Firmamız tarafından kullanılan ilaçlar doğa dostu olup çevreye ve insanlara zarar vermez.

kırıcı kiralama - izmir  mini kazici kazici kiralama - Mini Kazıcı, Kırıcı Kiralama

Çim Biçme ve Çim Bakımı

Uzamış ve zamanı gelmiş çimler son teknoloji çim biçme makinalarımız ile biçilmektedir. Ayrıca, çim bakımı ve takibini de yapmaktayız. Çim bakımında deneyimli ekiplerimiz çimleri inceleyerek var olan sorunlara karşı çözümler üretir. Çim içerisinde oluşmuş olan yaban otları ayıklanarak çim kalitesinin yüksek olması sağlanır. Belirli periyotlar ile çimler düzenli şekilde biçilir.

Mini Kazıcı

Bahçe işleri için tasarlanmış mini kazıcı araçlarımız küçük olan zorlu alanlara rahatlıkla girerek kazma işlemini yapar. Ayrıca su borusu ve kanal açma gibi faaliyetleri de mini kazıcımız ile kolayca yapıyoruz. Ağaç sökme işleri içinde mini kazıcı hizmet vermektedir.

Kırıcı

Kaya zeminler için kırıcı kiralama hizmeti vermekteyiz. Zorlu ve sert zeminler içinde kırıcı kullanarak zemini parçalıyoruz. Bununla birlikte bahçe zemininde taş yapısı bulunan zeminleri kırarak ağaçların kolay büyümesine yardımcı oluyoruz. Kırıcı ile çıkarılan taşların yerine toprak doldurarak bahçe veriminin yüksek olmasını sağlıyoruz. Bu sayede ekilen sebze ve yeşillikler yumuşak ve bol topraklı zemin sayesinde yüksek kaliteli ve bol verimli hale gelirler.

Firmamız bünyesinde bulunan araçlar, teknik ekipman ve deneyimli kadrosu ile her türlü işlerinizi çözmeye ve farklı çözüm yolları üretmeye hazırdır. Peyzaj çalışmaları ile farklı dokunuşlar yaparak bahçenizin çehresini değiştirebiliriz. Mini Kazıcı ve kırıcı kiralama hizmeti ile uygun fiyata bahçe işlerinizi sizin için kolayca yapabiliriz. Budama, çim biçimi, çim bakımı ve bunların takibini yaparak bahçenizin bitki ve çim kalitesinin yüksek tutulmasına yardımcı oluruz.

Firmamıza; watsap, Instagram,e-mail ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi arayarak her türlü konuda bilgi ve yardım alabilirsiniz. YouTube kanalından yaptığımız örnek çalışmalara ulaşabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz, uygun fiyat anlayışımız ve kaliteli hizmetimiz ile sizleri firmamıza bekliyoruz.